Menüü

0

€ 0.00

Millers Oils

John Watson Miller asutas Millers Oils Ltd 1887. aastal, kuigi ettevõtte nimi oli siis Millers Bros. Perekond on mitmekülgses õlisektoris alati laialdaselt tegutsenud, isegi väljaspool ettevõtet: näiteks päramootoriga paatide võidusõidumeeskonnas 1920ndatel ja mudelite valmistamises, kusjuures üks perekonna liige kuulus Huddersfieldi mudelite ühingusse. Perekonna liikmed on ettevõtte tegevuses alati aktiivselt osalenud. Millers Oils on alati püüdnud olla innovatsiooni esirinnas. Tootsime esimesena veoautode pika tühjendusintervalliga õli ja ka esimest diiselmootorite õli sõiduautodele.

Tänapäeval, ligi 130 aastat hiljem, on Millers Oil endiselt märkimisväärne kohalik tööandja. 1889. aastal kirjutas meie asutaja John Watson Miller kõikidele klientidele ja tänas neid toetuse eest, lubades, et õli kvaliteet tagatakse rangelt ka tulevikus. Praegu, ligi 130 aastat hiljem, juhib see põhimõte endiselt meie tegevust. Me ei soovi olla kõige suurem ettevõte, vaid pigem kõige parem.

image7

Millers Oils on innovatiivne ja sõltumatu turgu juhtivate täiustatud õlide ja kütuselisandite tootja, mis on ajalooliselt pakkunud loovaid määrdelahendusi maailma kõige tuntumatele brändidele. Meie tooteportfellid hõlmavad mitmeid erinevaid valdkondi, sh autode, motospordi sõidukite ja klassikaliste sõidukite, mootorrataste, põllumajanduslike sõidukite ja kommertssõidukite tooteid ning kõrgtehnoloogilisi tooteid mitmesuguste tööstuslike rakenduste jaoks.

Sõiduautod ja kaubikud

Keskmise autojuhi jaoks võib mootoriõli olla lihtsalt mootoriõli. Millers Oilsi jaoks on see miski, mis hoiab mootorit elus. Tänapäeva autotootjate kõige rangemate nõuete täitmiseks ja nende ületamiseks on Millers Oilsi mootoriõlid praegu, ja on alati olnud, kõige kõrgema kvaliteediga. Me mõistame Millers Oilsis, kui tähtis on pakkuda väga hea töövõimega tooteid, mida saab usaldada. Just seetõttu ei taga meie õlide ja lisandite kõikehõlmav tootevalik üksnes kaasaegse sõiduauto silmapaistvat suutlikkust, vaid need on disainitud ka kauem töötama ja suurendama kütusesäästu, et aidata vähendada hoolduskulusid ja purunemisohtu.

EE seeria (Energiatõhusad mootoriõlid)

Me oleme Millers Oilsis väga uhked oma auhinnatud uuenduslikkuse üle , mis võimaldab meil töötada välja ülihea töövõimega tooteid oma klientide maksimaalseks hüvanguks.

Kui kord meie motospordi tarvis välja töötatud Nanodrive`i tootevalik edu saavutas, kandsime oma nanotehnoloogiaalase asjatundlikkuse viivitamatult võidusõiduradadelt ka maanteedele üle. Meie energiatõhus EE- mootoriõlide valik on töötatud spetsiaalselt välja ülimadala hõõrde tehnoloogiat rakendades, mis viib mootoris hõõrdekaod miinimumini, säilitades samal ajal õlikelme optimaalse paksuse määrimiseks ja kulumise eest kaitsmiseks.

XF seeria (Esmaklassilised mootoriõlid)

Meie esmaklassiliste toodete valikusse kuuluvad nii täis- kui poolsünteetilised õlid. Selle tootevaliku tähelepanu keskmes on kütusesäästu maksimeerimine mootori kulumist minimeerides.

Nende õlide viskoossus säilib koguni kõige karmimates töötingimustes mootori maksimaalse kaitse tagamiseks. Sellesse seeriasse kuulub palju erinevaid katalüsaatorite ja diisli tahmafiltritega kokkusobivaid tooteid suurema enamuse mootorite vajadustele vastavuse tagamiseks.

TRIDENT seeria mootoriõlid

Meie profikasutuseks mõeldud Tridenti mootoriõlide tähelepanu keskmes on kvaliteet ja väärtus. Kõik selle tootevaliku õlid ületavad tootjate standardeid ning sobivad ideaalselt töökojas suures koguses kasutamiseks.

Meie profikasutuseks mõeldud õlid on töötatud välja vastama kaasaegsete mootorite rangetele nõuetele. Need tagavad suurema kütusesäästu, väiksemad heitmed ja hea kaitse kulumise eest mootori pikema kasuliku ea kindlustamiseks.

TRANSMISSIOONIÕLID

Millers Oils pakub laia transmissiooniõlide valikut nii manuaal kui automaatkäigukastidele. Kõik selle tootevaliku õlid vastavad originaalseadmete tootjate poolt sõidu – ja pakiautodele kehtestatud värskeimatele spetsifikatsioonidele.

Millers Oilsi transmissiooniõlid sisaldavad spetsiifilist lisandite segu ning neil on optimeeritud viskoossus vähendamaks käigukastis suure koormuse põhjustatud hõõrdumist, mille puhul ei suuda ainuüksi õli moodustada efektiivset kaitsekihti hambuvate osade vahel.

Kütuse- ja hoolduslisandid

ECOMAX

Millers Oilsi sõiduautodele mõeldud enim kasutatavad kütuselisandid kuuluvad meie Ecomaxi – nimelisse tootevalikusse. Nii bensiini – kui diiselmootoritele mõeldud lisanditest on kasu kõikidele sõidukitele.

Kütuselisandite kasutamise hüved:

  • Suurendavad kütusesäästu ja parandavad kütusetõhusust
  • Puhastavad pihusteid
  • Vähendavad heitmeid
  • Hoiavad mootori ja kütusesüsteemi puhtana
  • Kuluefektiivsus
  • Mugav kasutada

HOOLDUSLISANDID

Proovige Millers Oils hoolduslisandeid, et mootor töötaks nagu uus!

Millers Oils on üks väga vähestest õlide ja määrdeainete ettevõtetest, kes on lisaks õlide pakkumisele spetsialiseerunud ka kütuse – ja hoolduslisandite tootmisele. Meil on suur tootevalik, mis sisaldab kogu sõidukite valiku hõlmamiskes tooteid igale autondussektorile. Hoolduslisandid on parandavate ja võimendavate omadustega, et äratada mootor uuesti ellu. Pikaajaliste hüvede hulka kuuluvad mootori reaktsiooniaja paranemine ja suurem kütusesääst.

MOTORSPORT

Hõõrdetegurit vähendavate tehnoloogiate meistri Millers Oilsi eesmärk on pakkuda ülimalt uuenduslikke tooteid. Intensiivse tootearendustöö tulemusena on meil rõõm turule tuua uue põlvkonna täiustatud võistlusmootoriõlide seeria, mille kõik tooted põhinevad mitmekordselt auhinnatud üliväikese hõõrdeteguriga NANODRIVE- tehnoloogial.

Uues tootevalikus on kaks töökarakteristikute taset, mis mõlemad tagavad tunduvalt paremad tööomadused ja märkimisväärselt väiksema hõõrdumise, kui suudavad pakkuda konkurentide või isegi meie enda eelnevalt turuliidriks olnud mootorisporditooted.

NANODRIVE CSS (poolsünteetiline) ja CFS (sünteetiline) võistlusmootoriõlid

Oleme märkimisväärselt täiustanud CSS – ja CFS seeria toodete hõõrdumist vähendavaid omadusi, lisades nendesse kõrgekvaliteedilist kolme estri segu ja mõõdetud koguse Millers Oilsi ainulaadseid ja ülemaailmselt hinnatud NANODRIVE- tehnoloogial põhinevaid hõõrdetegurit vähendavaid lisandeid. Nende õlide hõõrdetegur on eelkäijatest väiksem ja tööomadused oluliselt paremad.

Toome teini tõepoolest väljapaistva väärtuse ja tööomadustega taskukohased tooted, millega saavutate parema tulemuse. CFS – seeria kõik tooted sisaldavad suurepäraste tööomadustega estrisegu, millele on lisatud mõõdetud kogus meie NANODRIVE – tehnoloogial põhinevaid hõõrdumist vähendavaid lisandeid. See vähendab eelkäijatega hõõrdetegurit võrreldes 26% võrra, andes tulemuseks mootori jõudluse kiire ja märkimisväärse paranemise ning suurema võimsuse ja pöördemomendi.

NANODRIVE CFS NT+ sünteetilised võistlusmootoriõlid

See on NANODRIVE NT+ tootevaliku uus lipulaev, mis tõstab võistlusmootoriõli tööomadustega tavaliselt seostuvad kriteeriumid täiesti uuele tasemele.

Meie süvateadmised soovitud omadustega segude väljatöötamisel ja hõõrdumise üha täiuslikumal vähendamisel avalduvad tooteseerias, mis tagab mootori võimsuse ja pöördemomendi vahetult tajutava suurenemise ning efektiivsusnäitajate märkimisväärse paranemise.

Suurepärane õli sõidukite jaoks, millede mootorid töötavad karmides ja suure koormusega tingimustes. Selle õli eelised ilmnevad selgelt kõrgete pööretega mootorites. Selle tootevaliku särav täht on üliväikese hõõrdeteguriga uus täiustatud NANODRIVE NT + , mis mitmekordselt auhinnatud eelmise põlvkonnaga võrreldes vähendab hõõrdumist mootoris veel 15 % võrra. Omadus, mis eristab seda tooteseeriat kõikidest konkurentidest areenil.

Transmissiooniõli CRX NT+

Täisutatud keemilise koostisega ja hõõrdumist oluliselt vähendavate NANODRIVE – lisanditega ning väga erineva võimaliku viskoossusega võistlusklassi transmissiooniõli võrreldes standardõliga.

Kasutamiseks käsilülituskäigukastides, sünkronisaatoritega, sünkronisaatoriteta ja järjestiklülitusega käigukastides, jaotuskastides, käigukastpeaülekannetes ja hüpoiddiferentsiaalides.

Amortisaatoriõli Suspension NT+

Juba esimene lahendus unikaalse NANODRIVE NT+ tehnoloogia rakendamiseks meie üliväikese hõõrdumisega amortisaatoriõlide laias tootevalikus andis tulemuse, mis võimaldab vedrustust seadistada individuaalsete vajaduste kohaselt. Neid tooteid on põhjalikult katsetatud ja need tagavad suurepärased amortiseerimisomadused ja vedrustuse äärmiselt sujuva töö.

Pidurivedelikud

Võistluspidurivedelik Racing Brake Fluid 300 Plus

Äärmiselt kõrge keemispunkt: vähemalt 310 C. Suurepärane vastupidavus arukorkide tekkele ja head kokkusurutavusomadused parandavad piduritunnetust.

Performance DOT 5.1 Brake Fluid

Pika kasutuskestusega pidurivedelik igat liiki hüdroajamiga pidurite ja vastavate sidurisüsteemide jaoks. Sobib suurepäraselt kasutamiseks ABS – pidurisüsteemides.

Lisandid

CVL

Tõhus lahendus vanemate võistlusmootorite ning detonatsioonianduriteta või kaasaegsete juhtsüsteemideta mootorite kasutamiseks pliivaba kütusega. CVL määrib klappe, ohjab leegifronti ja väldib detonatsiooni. Suurendab oktaaniarvu kuni 3 taseme võrra(30 oktaanipunkti). Iga 250 ml pudeliga saab töödelda 20 liitrit kütust.

Extra Cool

Selle vahendiga töötlemine muudab pindpinevust, suurendab jahutusvedeliku tõhusust ja alandab töötemperatuuri kuni 15 C võrra. Väldib magneesiumi – ja alumiiniumi sulamist komponentide elektrolüütilist korrosiooni. Sobib segamiseks antifriisiga. 250 ml pudeliga saab töödelda 10 liitrit jahutusvedelikku.

CVL Turbo

Suurendab põhikütuse oktaaniarvu kuni 4 taseme võrra(40 oktaanipunkti). See tähendab, et suurima jõudluse otsijatel on võimalik saavutada oktaaniarv 103(kõrge kvaliteediga pliivabale kütusele lisamise korral). CVL Turbo mõjub sama tõhusalt ka tänapäevastes detonatsioonianduritega ja katalüüsneutrolisaatoritega mootorites. Iga 500 ml pudeliga saab töödelda 20 liitrit kütust.

Muud õlid

CRO 10W40

Mineraalõli, mille hoolikalt valitud koostis pakub äärmiselt head kaitset uutele mootoriosadele ja kiirendab mootori sissesõitmist. Sobib ideaalselt mootori sissesõitmiskatseteks.

CB40

SAE 40 kastoorõlipõhine võistlusmootoriõli neljataktiliste mootorite jaoks. Ettenähtud kasutamiseks koos metanoolkütusega või kastoorõli eelistamise korral.

Assembly Lubricant (montaazimääre)

Spetsiaalselt eetenähtud võistlusmootorite – ja ülekannete ehitajate jaoks. See kõrge kvaliteediga montaazimääre sisaldab lahustiga puhastatud keskmisi baasaineid, mida on töödeldud kontsentreeritud kulumisvastaste lisanditega. Üliolulisel esmasõidul lisab iga kõrjõudlusega mootori või ülekande jaoks väga vajalikku määrdevõimet.

Mootorrattad

ZSS 2T poolsünteetiline ja ZFS 2T täissünteetiline kütusele lisatav seguõli

Suurepärased omadused, tipptasemel lisanditega.

ZSS seeria poolsünteetilised mootriõlid neljataktilistele mootorratastele

Selle seeria õlides on ühendatud kõrgeima kvaliteedi ja tööomadustega lisaained.

ZFS seeria sünteetilised mootoriõlid neljataktislisetele mootorratastele

Selle seeria õlide koostises on tehnika viimase sõna järgi koostatud lisandid, mis võimaldavad mootoril töötada maksimaalse jõudlusega. Sisaldavad märgsiduri jaoks püsiva suure hõõrdeteguriga lisandeid , mis ületab JASO MA2 nõudeid.

Raskeveokid, bussid ja traktorid

Millers Oils pakub täielikku valikut tehniliselt täiustatud mootoriõlisid, ülekandeõlisid ja kütuselisandied, mis on spetsiaalselt mõeldud  veokitele, bussidele, põllumajandusmasinatele ja muudele erinevatele raskesõidukitele.

Me mõistame teie probleeme ja rakendame tehnilisi teadmisi määrdeainete väljatöötamisel, mis tagavad teile mõõdetavaid tulemusi. Tõhususe suurenemine, pikendatud hooldusintervall, suurem usaldusväärsus ja pikem mootori tööiga on vaid üksikud eelised, mida näete Millers Oils määrdeaineid ja õlisid kasutades.

Millers Oils õlid on pühendatud sõidukite töös hoidmisele.

Sellest valdkonnast leiate : erinevad mootoriõlid, ülekandeõlid ja määrded põllu – ja metsamajandus masinate ja seadmete tarvis, hüdraulika ja kompressori õlid.

Tööstuslikud õlid

Millers Oils on uhke oma pärandi üle tööstuslike määrdeainete valdkonnas – Meie juured selles valdkonnas ulatuvad tagasi aastasse 1887, juba toona tootsime tekstiilitööstuse tarvis määrdeid, et hoida Lääne – Yorkshirei villaveskid ketramas.

Täna rakendame oma 130 – ne aastaseid tööstusharuteadmisi kaasaegse tootmise vajadustele.

Meie tootevalik hõlmab kõike alates kõrgkvaliteetsest hüdraulikaõlist ja käigukastiõlist kuni vedelike ja määrdeainete töötlemiseni.

Ükskõik millised on teie nõudmised, Millers Oilsil on tehnoloogia teenindus, et teie vajadusi täita.

Sellest valdkonnast leiate: Üldmäärded, silindriõlid, ülekandeõlid, hüdraulikaõlid, liugteeõlid, üldmäärdeõlid, kompressoriõlid, turbiiniõlid, gaasimootoriõlid, lisaained, vormiõlid, metallitööstus õlid ja vedelikud, tekstiilitööstusõlid, toiduainetööstuse õlid ja määrded.

Millers Oils - Põhinedes ajalool, täiustatud läbi aja