Menüü

0

€ 0.00

KAS TEADSID, ET MILLERS OILS

 •  –  Tegutseb õlisektoris alates 1887 aastast
 • – On sõltumatu ja innovatiivne, kvaliteetsete õlide, määrdeianete ja kütuselisandite tootja Inglismaalt
 • – Pakub laia tootevalikut tava, motospordi ja klassikalistele sõidukitele, põllumajanduslikele ja kommertssõidukitele ning
  kõrgtehnoloogilisi tooteid mitmesuguste tööstuslike rakenduste tarvis
 • – Toodete valmistamisel kasutatakse parimaid maailmaturul saadaolevaid baasõlisid. Tooteid ei segata kokku hetketrendide põhjal, nagu näiteks ZDDP (tsinkdialküülditiofosfaadid) või viskoossusindeks , nii nagu seda teevad paljud teised, sest parimad õlid saavad alguse hoopis parima kvaliteediga baasõlidest.
 • – On enam kui 130 aastasele kogemusele toetudes pakkunud aja jooksul määrdeianete tööstuses loomingulisi määrdelahendusi mitmetele maailmas enim tuntud kaubamärkidele.
 • – Tootis esimesena pika tühjendusintervaliga mootoriõli spetsiaalselt veoautodele
 • – Tootis esimesena mootoriõli spetsiaalselt diisel mootoriga sõiduautodele
 • – On üks vähestest määrdeainete tootjatest, kelle tootevalikusse kuuluvad kütuselisandid ja kes on õlisektoris panustanud nanotehnoloogiale
 • – Nanotehnoloogial ehk vähese hõõrdumise tehnoloogial põhinev, võistlussõidukitele loodud revolutsiooniline NANODRIVE  seeria käigukastiõli võitis tugevas konkurentsis 2009 aastal World Motorsport Symposium`il maineka tiitli kui “Kõige Innovaatilisem Uus Toode” , edestades selles kategoorias motospordi legende nagu McLaren(andmekogumissüsteem) ja Williams(KERS – süsteem). Millersi mootoriõli sai samas auhinna kategoorias 2012. aastal teise koha.
 • – Kõik tooted valmistatakse ühes Lääne – Yorkshire`is asuvas tehases, tagades nii parema ja ühtlasema toodete kvaliteedi võrreldes suurtootjatega, kellel on mitu tehast
 • – Ettevõtte eesmärk pole olla mitte kõige suurem, vaid pigem kõige parem tootja õlisektoris

NANODRIVE seeriast loe rohkem logole klikates.

Vali toode

Esita Tellimus

Maksa koheselt

Tarne pakiautomaati

Millers Oils ajaloost

John Watson Miller asutas Millers Oils Ltd 1887. aastal, kuigi ettevõtte nimi oli siis Millers Bros. Perekond on mitmekülgses õlisektoris alati laialdaselt tegutsenud, isegi väljaspool ettevõtet: näiteks päramootoriga paatide võidusõidumeeskonnas 1920ndatel ja mudelite valmistamises, kusjuures üks perekonna liige kuulus Huddersfieldi mudelite ühingusse. Perekonna liikmed on ettevõtte tegevuses alati aktiivselt osalenud. Millers Oils on alati püüdnud olla innovatsiooni esirinnas. Esimesena toodeti veoautode pika tühjendusintervalliga õli ja ka esimene diiselmootorite õli sõiduautodele.

Täna, rohkem kui 130 aastat hiljem, on Millers Oils endiselt märkimisväärne kohalik tööandja. 1889. aastal kirjutas ettevõtte asutaja John Watson Miller kõikidele klientidele ja tänas neid toetuse eest, lubades, et õli kvaliteet tagatakse rangelt ka tulevikus. Sama põhimõte juhibki endiselt Millers Oils tegevust. Ettevõtte soov polegi olla kõige suurem tootja õlisektoris, vaid pigem kõige parem!