Menüü

0

€ 0.00

XCP CHAIN LUBRICANT

  • keti1
  • Keti2
  • keti1
  • Keti2

Kirjeldus

XCP™ CHAIN LUBRICANT: XCP™ Chain Lubricant on väga tõhus keti määrdevahend, mis tagab pikaajalise kaitse kulumise ja korrosiooni eest.

Omadused: - Üliõhuke, mittekleepuv kiht: XCP CHAIN LUBRICANT tungib kiirelt lülide ja ketiratasteni, moodustades õhukese, ühtlase ja mittekleepuva kihi, mis määrib ja kaitseb ketti. Mittekleepuv kiht võimaldab puhastamisel pesta pinnalt maha väiksema mustuse. Sobib mootorrataste, ATV-de ja teiste mootorajamite kettidele. Sobib kasutamiseks nii maanteedel kui ka maastikul. - Vähendab hõõrdumist, tagab maksimaalse võimsuse: talub kõrget rõhku, vähendab hõõrdumist ja minimeerib kulumise pikaajalist mõju, tagades maksimaalne keti väljundvõimsus. - Jääb külge ka keti suurtel kiirustel: vahendi unikaalse voolavuse tõttu moodustub keti peale üliõhuke kile, mis ei lase vedelikul koguneda ja püsib keti küljes. - ühilduv O-, X- ja Z-lülidega. Kasutusjuhis: Kandke XCP™ Chain Lubricant vahendit säästlikult ja ühtlaselt puhastatavale ketile ning pühkige liigne aine ära. Ideaaljuhul võiks kett olla ka soe. XCP Chain Lubricanti suurepäraste läbitungimis- ja voolavusomaduste tõttu arvestage, et vahendit ei pea olema palju, et saavutada häid tulemusi. Liigne vahend mõjub ainult põrandale! Pöörake ketiratast, et vahend saaks ühtlasemaks jaotuda ja tungida paremini ketilülide ja –ratasteni. Parimate tulemuste saavutamiseks jätke ööseks seisma. Töödeldavad detailid: Kõik ketitüübid.

KOOSTIS: ≥ 30% alifaatsed süsivesinikud; lõhnaaine.

ETTEVAATUST:

Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Purk on rõhu all ja võib kuumenemise korral lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse, kuumade pindade, sädemete, lahtise leegi ja muude süttimisallikate eest. Suitsetamine keelatud. Ärge pihustage aerosooli leeki ega muudesse süttimisallikatesse. Ärge torgake purki katki ega põletage seda isegi pärast kasutamist. Vältige tolmu/suitsu/gaasi/udu/auru/aerosooli sissehingamist. Kasutage ainult välitingimustes või hästi ventileeritavas kohas. Kaitske päikesevalguse eest. Ärge jätke kõrgema temperatuuri kui 50° C kätte. Korduv kokkupuude võib põhjustada naha kuivamist või lõhenemist. Kasutage toodet vastavalt juhistele. Palun utiliseerige toode ja selle pakend turvaliselt ja vastutustundlikult.

Loe veel
Kategooriad:
,
KOGUS:

400ML

Hind

 9.90

Kogus

- +

Hind (€)

 9.90

36 laos

- +

Lisainfo

KOGUS

400ML