Menüü

0

€ 0.00

XCP GREEN ONE

  • GREEN ONE
  • GREEN ONE

Kirjeldus

XCP™ GREEN ONE: XCP™ GREEN ONE , mis on valmistatud juurviljadest ja taimedest saadud bioloogilistest koostisosadest on taastuv, jätkusuutlik ja biolagunev, kuid sama tõhus! XCP™ GREEN ONE on efektiivne mitmeotstarbeline hea läbitungimisvõimega aerosool, mis tungib niiskusesse ja eemaldab selle ning ühtlasi ka puhastab ja kaitseb rooste eest. Toode tagab maksimaalse efekti paljudes kasutusvaldkondades.

Omadused: - Tõhus: võimas koostis on turul olevatest parima läbitungimisvõimega, mis vabastab kiiresti kinni jäänud, kinni kiilunud või kinni roostetanud metallosakesed - Kaitseb: pärast pealekandmist moodustavad XCP aktiivsed koostisosakesed õhukese värvitu pehme katte, mis ei lase osadel kinni jääda ja roostetada. - Puhastab: XCP aktiivained tungivad mustuse, pori ja rasva alla, lihtsustades pindade puhastamist, ja moodustavad pehme kaitsekihi rooste ja korrosiooni eest. - Eemaldab niiskuse: XCP koostis eemaldab kiiresti niiskuse, kuivatades elektriahelad, kus niiskus võib põhjustada lühise

Kasutusjuhis:

XCP™ GREEN ONE on ette nähtud kasutamiseks metallosadel ja -pindadel. Kandke toode detailile ja laske sellel mõjuda, pühkides ära liige vahendi. Vajadusel korrata. Kui kasutate toodet värvitud ja/või mittemetallist pindadel ja detailidel, katsetage selle toimet esmalt kohas, kus see ei torka silma. Ettevaatust: enne aerosooli kasutamist ühendage lahti kõik pinge all olevad elektrilised toiteallikad. Töödeldavad detailid: mutrid, poldid, kruvid, klapid, ventiilid, ketid, laagrid, sidurid, hoovad, lukud, hinged, kaablid, rihmarattad, vintsid, pedaalivändad, käiguvahetaja komplektid, käiguvahetid ja palju muud!

KOOSTIS: ≥ 30% alifaatsed süsivesinikud (propellant); lõhnaaine

ETTEVAATUST:

Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Purk on rõhu all ja võib kuumenemise korral lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse, kuumade pindade, sädemete, lahtise leegi ja muude süttimisallikate eest. Suitsetamine keelatud. Ärge pihustage aerosooli leeki ega muudesse süttimisallikatesse. Ärge torgake purki katki ega põletage seda isegi pärast kasutamist. Vältige tolmu/suitsu/gaasi/udu/auru/aerosooli sissehingamist. Kasutage ainult välitingimustes või hästi ventileeritavas kohas. Kaitske päikesevalguse eest. Ärge jätke kõrgema temperatuuri kui 50° C kätte. Korduv kokkupuude võib põhjustada naha kuivamist või lõhenemist. Kasutage toodet vastavalt juhistele. Palun utiliseerige toode ja selle pakend turvaliselt ja vastutustundlikult.

Loe veel
Kategooriad:
,
KOGUS:

400ML

Hind

 6.90

Kogus

- +

Hind (€)

 6.90

36 laos

- +

Lisainfo

KOGUS

400ML