Menüü

0

€ 0.00

XCP LUBRICATE & PROTECT

  • lubricate
  • lubricate

Kirjeldus

XCP™ LUBRICATE & PROTECT: XCP™ LUBRICATE & PROTECT on efektiivne mitmeotstarbeline määriva toimega aerosool, mis sobib kasutamiseks kõrge rõhu tingimustes ja kaitseb pikaajaliselt hõõrdumise, kulumise ja korrosiooni eest. Toode on efektiivne segu mineraalidest ja bioloogilistest koostisosadest ning tagab maksimaalse efekti mitmesugustes kasutusvaldkondades, sealhulgas kõrge rõhu all ja liikumisel.

Omadused: - Ülihea määrimistoime: XCP™ aktiivosakesed tagavad turul olevatest parima määrimisvõime, levides kiiresti ja ühtlaselt üle kogu töödeldava pinna, moodustades õhukese värvitu pehme kattekihi, mis ei lase detailide peale moodustuda setetel, määrib ja kaitseb neid. - Vähendab hõõrdumist ja kulumist. Efektiivne, talub kõrget rõhku ja vähendab liikuvate osade hõõrdumist , vähendades kulumise pikaajalisi mõjusid. - Lisakaitse: unikaalne koostis kaitseb eriliselt korrosiooni ja rooste ning pikaajalise kaitse niiskuse ja muude söövitavate elementide vastu. Kasutusjuhis: XCP™ Lubricate & Protect on mõeldud kasutamiseks metallosadel ja -pindadel. Kandke XCP™ Lubricate & Protect detailile ning laske vahendil mõjuda, pühkides ära liigse vahendi. Korrake vajadusel. Kui kasutate vahendit värvitud ja/või mittemetallist pindadel ja detailidel, katsetage selle toimet esmalt kohas, kus see ei torka silma. Ettevaatust: enne aerosooli kasutamist ühendage lahti kõik pinge all olevad elektrilised toiteallikad. Töödeldavad detailid: liitmikud, laagrid, kaablid, ketid, liugmehhanismid, käigud, rihmarattad, lukud, trossid, vintsid, hammasrattad, puksid, võllid, teljed, hüdraulika, käsi-ja elektritööriistad ja palju muud!

KOOSTIS: ≥ 30% alifaatsed süsivesinikud

ETTEVAATUST:

Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Purk on rõhu all ja võib kuumenemise korral lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse, kuumade pindade, sädemete, lahtise leegi ja muude süttimisallikate eest. Suitsetamine keelatud. Ärge pihustage aerosooli leeki ega muudesse süttimisallikatesse. Ärge torgake purki katki ega põletage seda isegi pärast kasutamist. Vältige tolmu/suitsu/gaasi/udu/auru/aerosooli sissehingamist. Kasutage ainult välitingimustes või hästi ventileeritavas kohas. Kaitske päikesevalguse eest. Ärge jätke kõrgema temperatuuri kui 50° C kätte. Korduv kokkupuude võib põhjustada naha kuivamist või lõhenemist. Kasutage toodet vastavalt juhistele. Palun utiliseerige toode ja selle pakend turvaliselt ja vastutustundlikult.

Loe veel
Kategooriad:
,
KOGUS:

400ML

Hind

 7.70

Kogus

- +

Hind (€)

 7.70

36 laos

- +

Lisainfo

KOGUS

400ML