Menüü

0

€ 0.00

XCP ONE

  • Test
  • Test

Kirjeldus

XCP™ ONE: XCP™ ONE on professionaalne, mitmeotstarbeline ja hea läbitungimisvõimega aerosool, mis tungib niiskusesse, eemaldab selle ning ühtlasi ka puhastab ja kaitseb rooste eest. Vahend tagab maksimaalse efekti paljudes kasutusvaldkondades.

Omadused: - Tõhus võimas koostis tagab turul olevatest parima läbitungimisvõime, mis vabastab kiiresti kinni jäänud, kinni kiilunud või kinni roostetanud metallosakesd - Kaitseb: pärast pealekandmist moodustavad XCP aktiivsed koostisosakesed õhukese värvitu pehme katte, mis ei lase osadel kinni jääda ja roostetada. - Puhastab: XCP aktiivained tungivad mustuse, pori ja rasva alla, lihtsustades pindade puhastamist, ja moodustavad pehme kaitsekihi rooste ja korrosiooni eest. - Eemaldab niiskuse: XCP koostis eemaldab kiiresti niiskuse, kuivatades elektriahelad, kus niiskus võib põhjustada lühise

Kasutusjuhis:

XCP™ ONE on ette nähtud kasutamiseks metallosadel ja -pindadel. Kandke XCP ONE detailile ja laske sellel mõjuda, pühkides ära liigse vahendi. Vajadusel korrata. Kui kasutate toodet värvitud ja/või mittemetallist pindadel ja detailidel, katsetage selle toimet esmalt kohas, kus see ei torka silma. Ettevaatust: enne aerosooli kasutamist ühendage lahti kõik pinge all olevad elektrilised toiteallikad. Töödeldavad detailid: mutrid, poldid, kruvid, klapid, ventiilid, ketid, laagrid, sidurid, hoovad, lukud, hinged, kaablid, rihmarattad, vintsid, pedaalivändad, käiguvahetaja komplektid, käiguvahetid palju muud!

KOOSTIS: ≥ 30% alifaatsed süsivesinikud

ETTEVAATUST:

Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Rõhu all olev purk võib kuumenemise korral lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse, kuumade pindade, sädemete, lahtise leegi ja muude süttimisallikate eest. Suitsetamine keelatud. Ärge pihustage aerosooli leeki ega muudesse süttimisallikatesse. Ärge torgake purki katki ega põletage seda isegi pärast kasutamist. Vältige tolmu/suitsu/gaasi/udu/auru/aerosooli sissehingamist. Kasutage ainult välitingimustes või hästi ventileeritavas kohas. Kaitske päikesevalguse eest. Ärge jätke kõrgema temperatuuri kui 50° C kätte. Korduv kokkupuude võib põhjustada naha kuivamist või lõhenemist. Kasutage toodet vastavalt juhistele. Palun utiliseerige toode ja selle pakend turvaliselt ja vastutustundlikult.

Loe veel
Kategooriad:
,
KOGUS:

400ML

Hind

 6.50

Kogus

- +

Hind (€)

 6.50

36 laos

- +

Lisainfo

KOGUS

400ML