Menüü

0

€ 0.00

XCP RUST BLOCKER

  • rust
  • rust2
  • rust
  • rust2

Kirjeldus

XCP™ RUST BLOCKER: XCP™ Rust Blocker on korrosioonivastane ühend. Toode tekitab ainega töödeldud pinnale pikaajalise läbipaistva kaitsva vahaja kihi, mis jääb pigem pehmema poolsem(küünlavahast pigem tugevam). Sobib pinnakatteta teras-, metalli- või sulami pinna kaitsmiseks rooste ja korrosiooni eest. Pihustage, kandke pintsliga või tilgutage seda detailile. Pühkige ära üleliigne vedelik ja laske sellel kuivada pehmeks kihiks, mis takistab pragunemist. Sõltuvalt soovitud efektiivsusest saab kihi paksust veelgi vähendada, vajaduse korral lihvides kihti õhemaks. Kihi ja metallpinna side tagab suurepärase korrosioonikindluse. Kui kasutate toodet värvitud ja/või mittemetallist pindadel ja detailidel, katsetage selle toimet esmalt kohas, kus see ei torka silma. Ettevaatust: enne aerosooli kasutamist ühendage lahti kõik pinge all olevad elektrilised toiteallikad.

Omadused: - Maksimaalne kaitse: efektiivne ja unikaalne XCP koostis tagab turul olevatest parima korrosiooni- ja roostekaitse, pikaajalise kaitse niiskuse ja muude söövitavate ainete eest. - Lihtne kasutada: toodet saab pihustada, kanda peale harjaga või tilgutada detailile. XCP™ Rust Blocker tekitab kestva vahaja kihi, mis kaitseb suurepäraselt rooste ja korrosiooni eest. - Värvitu pehme kiht: XCP™ aktiivosakesed moodustavad värvitu pehme kihi, mis takistab pragunemist. - Vastab Ühendkuningriigi kaitseministeeriumi standardile DEF-STAN 68/10 (vee eemaldamine) Kasutusjuhis: XCP™ Rust Blocker on ette nähtud metallosade ja -pindade kaitsmiseks. Kandke toode detailile ühtlase kihina. Vajadusel pühkige ära liigne vahend. Laske tootel kuivada pehmeks kihiks. Kuivamisaeg erineb sõltuvalt kihi paksusest ja ümbritsevatest tingimustest. Korrake vajadusel. Pärast töödeldud ala puhastamist või lihvimist võib tekkida vajadus korrata töötlemist. Töödeldavad detailid: katmata metallpinnad, sealhulgas mootori osad, vedrustussüsteemid, veermik, sektsioonid, kroomdetailid, ketid, elektrilised ühendused, mootorid, võllid, spindlid, transpordiks ja ladustamiseks vajalikud tööriistad ja seadmed jne! Kaitseb suurepäraselt alumiiniumi galvaanilise korrosiooni eest.

KATTEVÕIME: 15 µm(ühekordne õhuke kiht)kihi korral on kattevõime ca 29 m2/L

KOOSTIS: ≥ 30% alifaatsed süsivesinikud; lõhnaaine.

ETTEVAATUST:

Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Purk on rõhu all ja võib kuumenemise korral lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse, kuumade pindade, sädemete, lahtise leegi ja muude süttimisallikate eest. Suitsetamine keelatud. Ärge pihustage aerosooli leeki ega muudesse süttimisallikatesse. Ärge torgake purki katki ega põletage seda isegi pärast kasutamist. Vältige tolmu/suitsu/gaasi/udu/auru/aerosooli sissehingamist. Kasutage ainult välitingimustes või hästi ventileeritavas kohas. Kaitske päikesevalguse eest. Ärge jätke kõrgema temperatuuri kui 50° C kätte. Korduv kokkupuude võib põhjustada naha kuivamist või lõhenemist. Kasutage toodet vastavalt juhistele. Palun utiliseerige toode ja selle pakend turvaliselt ja vastutustundlikult.

Loe veel
Kategooriad:
,
KOGUS:

400ML

Hind

 13.40

Kogus

- +

Hind (€)

 13.40

33 laos

- +

Kirjeldus

Toodet teiste anaoloogsete toodetega võrdlev testvideo sõltumatu testija poolt läbi viidud:

Lisainfo

KOGUS

400ML