Menüü

0

€ 0.00

CFS 10W40 (5L)

Kirjeldus

CFS 10w40 sobib väiksema võimsusega ringraja- ja rallimootorite ning turbolaaduriga mootorite jaoks kiireks sõiduks maanteel ja ringrajal. See on ka suurepäraste tööomadustega alternatiiv tootja määratud viskoossusega standardõlidele. Loe veel
Kategooriad:
, ,
Bränd:
Nanodrive
KOGUS:

5L

Hind

 69.00

Kogus

- +

Hind (€)

 69.00

4 laos

- +

Kirjeldus

CFS10W40 Täissünteetiline võidusõiduseeria mootoriõli mis on toodetud 100% sünteetilistest baasõlidest, kaasa arvatud kolme erineva Estri segu koos Nanotehnoloogial põhinevate ainetega, mootori maksimaalse võimsuse saavutamiseks. Tänu nanotehnoloogiale pakub see õli ultra madalat hõõrdetegurit.

Mõeldud kasutamiseks väiksema kubatuuriga võidusõidu/ralli ja turbolaaduriga mootorites kiirel maantesõidul või rajal. See õli on ka sobilik/alternatiiviks nendes mootorites kus tootja poolt määratud 10W40 viskoosus tavaoludes. Sobilik maksimaalse jõudluse saavutamiseks.

  • Pakub kuni 26% väiksemat hõõrdetegurit ja suuremat kulumiskindlust võrreldes tavasõidukitele mõeldud õliga.
  • Omab suuri eeliseid  mineraalsetest(Grupp I, II ja III) baasõlidest valmistatud mootoriõlide ees
  • Sisaldab kombineeritult PAO ja spetsiaal Estrite baasõlisid ja tänu sellele on kasutatud vähem erinevaid lisaaineid. Tulemuseks on vastupidavam õlikile ja väiksem viskoossuse langus mootori töötamisel äärmuslikes oludes.
  • Kordades suurem koormustaluvus kui mineraalsetel baasõlidel põhinevatel mootoriõlidel.
  • Suur õlikile tugevus tagab parema mootori kaitse
  • Suurepärased voolavusomadused madalatel temperatuuridel, mis vähendab oluliselt mootori kulumist külmkäivitamisel
  • Suurepärane termiline stabiilsus ja osküdatsioonikindlus
  • CFS10W40 pakub tänu headele koostisainetele suurepärast kaitset laias ulatuses kõrgete pööretega forseeritud mootoritele, olgu selleks siis 16 klapiline DOCH, OHC või vanema tüübi mehhaaniliste tõukuritega OHV mootor

On vastavuses ja ületab kõiki kehtivaid API SL/CF and ACEA A3/B4 nõudeid. Ideaalne õli rajale või kiireks maanteesõiduks, eriti mootorites kus tavaolukorras on 5W40 viskoosus soovituslik. Sobilik töötama kõrgetel töötemperatuuridel, 125 C kuni 150C.

SAE Viscosity Grade 10w40
Specific Gravity @ 15C 0.879
Kinematic Viscosity @ 100C 15.5cSt
Kinematic Viscosity @ 40C 105.3cSt
Viscosity Index 156
Pour Point C -33
Flashpoint C 243
Cold Crank Viscosity @ -25C 7,000cP Maximum
TBN mg KOH / gm 10.0

Lisainfo

KOGUS

5L